
USB balpen
€ 4,54 bij 50 stuks
USB touch pen met metalen accenten. Verkrijgbaar in 5 kleuren. Te leveren met 1 tot 32 Gb capaciteit. Aan bovenzijde voorzien van een touchtip voor de bediening van smartphones en tablets. Weergegeven prijs is incl. bedrukking op de houder of naast de clip. Prijs geldt voor 1GB inhoud. Op aanvraag t/m 32 GB.
Naam | USB pen touch |
---|---|
Omschrijving | <p> USB touch pen met metalen accenten. Verkrijgbaar in 5 kleuren. Te leveren met 1 tot 32 Gb capaciteit. Aan bovenzijde voorzien van een touchtip voor de bediening van smartphones en tablets. Weergegeven prijs is incl. bedrukking op de houder of naast de clip. Prijs geldt voor 1GB inhoud. Op aanvraag t/m 32 GB.</p> |
Materiaal | Kunststof, metaal |
Kleur | Rood |
Bedrukkingsinformatie | Standaard bedrukking op de houder, maximaal formaat 30 x 8 mm. Optioneel is een bedrukking naast de clip, maximaal formaat 30 x 8 mm. |
Vermelde prijs | Inclusief bedrukking op de houder. In het groene vlak 'bereken uw prijs' kunt u gemakkelijk uw totaalprijs bij meerdere drukkleuren/posities berekenen. |
Levertijd | Standaard levertijd circa 3 weken na het akkoord op de filmproef. |
Extra informatie | Voor vragen kunt u ons bereiken per mail, chat of telefoon. |
Schrijfkleur | Blauw |
Soort | Blauw |
Op zoek naar populaire relatiegeschenken? De opmars van de bedrukte balpennen met USB-stick is een feit. In vele modellen en kleuren leverbaar. Standaard modellen met 8 of 16 Gb geheugen. En al vanaf kleine aantallen snel te leveren. Een aantal modellen hebben wij voor u op voorraad. Heeft u een langere levertijd, dan kunnen wij de pennen met USB-stick nog voordeliger leveren. Alle pennen CE-gecertificeerd en met minimaal 1 jaar garantie. Uiteraard kunnen wij voor u bedrijfsgegevens of een bedrijfspresentatie vooraf uploaden. Kijkt u ook eens naar de alles-in-1 balpen. Naast een schrijffunctie vindt u hier ook nog een zachte touchtip voor de bediening van smartphones en tablets. En heeft u wel al stil gestaan bij de allernieuwste gadget onder de bedrukte schrijfwaren? Neem dan een kijkje bij onze powerbank balpennen.
USB touch pen met metalen accenten. Verkrijgbaar in 5 kleuren. Te leveren met 1 tot 32 Gb capaciteit. Aan bovenzijde voorzien van een touchtip voor de bediening van smartphones en tablets. Weergegeven prijs is incl. bedrukking op de houder of naast de clip. Prijs geldt voor 1GB inhoud. Op aanvraag t/m 32 GB.